Smakołyki dla kota gryfino

Przysmaki dla kota

Wszyscy fanatycy kotów wiedzą, że nasz zwierzak powinien prawidłowo się żywić. Dieta powinna być zbilansowana a przy tym zawierać najważniejsze składniki oraz witaminy, które są mu potrzebne.
Kot musi posiadać karmę dobraną między innymi: do wieku, rasy, lub aktywności. Karmy są różnorodne, ale należy czytać ich skład. Doskonale byłoby, by zawierały większą ilość mięsa. Karmy cenionych marek z marketów posiadają na ogół 4% mięsa, a reszta to wypełniacze. Koty je ubóstwiają przez wzgląd na wzmacniacze smaku. Mój kot również na zakrętach nie wyrabia, jak niekiedy daje mu znaną karmę znanej marki. 
Warto swojemu zwierzakowi od czasu do czasu dawać przysmaki dla kota. Mogą one być wręczane pupilowi między posiłkami na przykład w nagrodę za doskonale wykonane zadanie. Mój kotek otrzymuje je kiedy grzecznie aportuje a przy tym przynosi zabawkę-myszkę czy też bez powodu za to, że jest.
Koty to indywidualiści i trochę trudno je wytresować. Jednakże warto spróbować, bo może za dziesiątym razem przyniesie rzuconą zabawkę. Warto troszczyć o ich stosowną dietę, bowiem odpłacą się nam mruczeniem oraz mizianiem. Poza tym odpowiednio żywione będą żyły dłużej.


parkur bandaże polarowe dla koni