Zamek Książ żnin

Atrakcje Zamku Książ

Wypatrujesz fascynujących wrażeń? Co powiesz na porządną zabawę w środowisku ślicznych sal oraz wspaniałej natury? Już dziś odwiedź Zamek Książ! Dajemy doświadczenia natury estetycznej jak również silniejsze przeżycia. Zamek jest jednym z najpiękniejszych naszych zabytków. To trzecia, co do okazałości budynek tego typu w naszym kraju. 
Dla zwiedzających chcących docenić urodę rozmaicie upiększanych wnętrz oferujemy zwiedzanie dzienne. Dla tych, którzy szanują dreszczyk ekscytacji a w dodatku nie boją się zgaszonego światła oferujemy zwiedzanie nocne. Troszczymy się też o naszych najmłodszych gości – organizujemy naukę zjednoczoną z wycieczką po zamku. 
Przyjezdni mogą liczyć na zakwaterowanie w zamkowym hotelu oraz wspaniałe potrawy w restauracji. Na terenie kompleksu znajduje się też sklep z pamiątkami oraz palmiarnia. Jeśli znudzi cię krążenie po korytarzach i komnatach, spędź czas w Książańskim Parku Krajobrazowym w cudownym a w dodatku wyjątkowym otoczeniu malowniczej przyrody. Już w dniu dzisiejszym wybierz się do Książa!


pożyczki pod weksel frankies wrocław jantar rehabilitacja